Компанія

Приватне підприємство «Південна правова компанія» засноване 16 липня 2008 року в м.Одеса – культурному та діловому центрі Південного регіону України. Компанія була створена із мрії людини реалізувати проект, який би дав змогу отримувати юридичні послуги високого рівня, що в свою чергу дає впевненість в правильності своїх дій та в завтрашньому дні взагалі.

Об’єднавши високопрофесійних юристів, ми поставили нашою ціллю зайняти найвищу нішу в сфері надання юридичних послуг. Прагнучи довгострокового співробітництва, ми працюємо на результат та намагаємось об’єднати наші зусилля із клієнтом, стати союзниками в вирішенні тої чи іншої проблеми. Гарне відношення та максимально розгорнута інформація щодо справи, з якою Ви звернулись, дасть змогу володіти ситуацією та приймати рішення.

Тільки маючи успішну практику в різних сферах юриспруденції, ми вирішили заявити про нас широкому колу осіб. Різні сторони життя потребують в тій чи іншій мірі допомоги юриста, кожна людина прагне до співпраці з професійним, чесним, ввічливим спеціалістом. Ми довіряємо Вам та розраховуємо завоювати і Вашу довіру, довівши відповідність тим критеріям, котрих Ви очікуєте, звертаючись по юридичну допомогу. Укладаючи договір на отримання юридичних послуг, ми застосовуємо індивідуальний підхід та обговорюємо за Вашим бажанням різні умови, на які Вам би хотілось звернути увагу.

На сьогоднішній момент, ми надаємо широкий спектр послуг та розвиваємось в сферах, котрі поки що не достатньо розвинуті, але за котрими майбутнє. Наші співробітники постійно підвищують свій професійний рівень. Потрапивши до нашого кола спеціалісти навчаються, стажуються, практикуються та тільки згодом, маючи достатній досвід займаються Вашими справами.

Наша компанія пропонує вам свої послуги по представництву інтересів в судах різної юрисдикції (загальна, господарська, адміністративна) та всіх інстанції (місцеві, апеляційні касаційні).

Південна правова компанія пропонує Вам наступні види юридичних послуг:

  • представництво інтересів фізичних та юридичних осіб в судах всіх юрисдикцій, органах державної влади та місцевого самоврядування;
  • оскарження дій органів державної влади та місцевого самоврядування;
  • абонентське юридичне обслуговування підприємств, організацій всіх форм власності;
  • вирішення корпоративних спорів та конфліктів;
  • комплексний супровід операцій з землею та нерухомим майном;
  • реєстрація/ліквідація підприємств всіх організаційно-правових форм;
  • правова експертиза.